42’inci Sınıf Hizmetleri

Bilimsel ve sınai inceleme, araştırma hizmetleri; mühendislik hizmetleri, mühendislik ve mimari tasarım hizmetleri, kalite ve standart belgelendirme amaçlı mal/hizmetlerin test edilmesi. Bilgisayar hizmetleri: bilgisayar programlama, bilgisayarı virüse karşı koruma, bilgisayar sistem tasarımı, başkaları adına web sitelerinin tasarlanması, bakımı ve güncelleştirilmesi, yazılım tasarımı, kiralanması ve güncelleştirilmesi, internet arama motoru sağlama, hosting, bilgisayar donanımları alanında danışmanlık, bilgisayar donanımlarının kiralanması hizmetleri. Bu sınıfa dahil olup mühendislik, mimarlık, bilgisayar hizmetleri kapsamına girmeyen her türlü tasarım hizmetleri; grafik sanat tasarım hizmetleri (reklam amaçlı tasarım ve peyzaj tasarımı hariç). Sanat eserleri orijinallik onay hizmetleri.

Bilişim sektörün her alt birim içerikleri yer alan hizmetin tekniğindeyiz, Hizmet sonrası Teknik Ustam Garantisiyle iş devamlılığını kesintisiz vermekteyiz.

Bize gelen bütün cihazlarınız sistemsel olarak dijital platform mysqol veritabanlarınca kişisel veri koruma çercevesinde tutulmaktadır.Dilediğiniz vakit size ait takip kodlarıyla inceleme de bulunabilirsiniz.